Ro-Battle
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

bush cumpara 100 de papagalii

2 participanți

In jos

bush cumpara 100 de papagalii Empty bush cumpara 100 de papagalii

Mesaj  [R3dBuLL]AlY Mier Apr 15, 2009 4:49 pm

Bush isi cumpara 100 de papagali 99 de papagalite si 1 papagal ii cheama pe regina angliei ,basescu si presedintele frantei

intra regina anglie sta juma de ora aduce o papagalita si spune asta e bush nu

intra presedintele frantei stat tot asa juma de ora aduce tot o papagalita si intreaba istai bushh nu

intra basescu sta 3 secunde iese face ista ii da cum ati reusit domnule baseescu

poi am zis sa traiti bn si el a zis sa sugi Cenzurat Smile)=)) lol! lol! lol! lol!


data viitoare ai warn..by Froggy

[R3dBuLL]AlY
Membru Nou
Membru Nou

Numarul mesajelor : 3
Localizare : steaua
Fraguri : 5689
Data de inscriere : 15/04/2009

Sus In jos

bush cumpara 100 de papagalii Empty Banc

Mesaj  Dea7hAnGeL Mier Apr 15, 2009 6:50 pm

Frumos banc mai aly dar fii atent ce cuvinte folosesti Wink sa nu se mai intample altfel vei primi un avertisment

Sa va zic si eu un banc..:

Era un om si avea un porc care mirosea foarte urat , vestea sa dus in toata lumea ca acel om are un porc care miroase urat rau . A venit un roman , un francez , si un tigan sa vada si eu porcul . Primul a intrat romanul cand a intrat zice: pfuuu ce pute porcul asta . Al doilea a intrat francezul si el la fel a zis pfuuu ce pute porcul asta si ultimul a intrat tziganu , cand a intrat face porcu pfuaa mama ce pute tiganu asta =))=))=)) lol! lol! lol!
Astept comentarii la bancul accesta Smile)))
Dea7hAnGeL
Dea7hAnGeL
Administrator
Administrator

masculin Numarul mesajelor : 82
Varsta : 29
Localizare : Zimnicea
Fraguri : 5999
Data de inscriere : 28/02/2009

https://ro-battle.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum